Sprawdź naszą ofertę: 

Naprawa i serwis drzwi powoduje przedłużenie ich "życia" nawet o 100%, podczas gdy niejednokrotnie chcielibyśmy wyrzucić je do kosza.

 

Na wszystkie nasze produkty oferujemy poza usługą montażu, gwarancję, a także serwis pogwarancyjny wszystkim naszym klientom, dzięki czemu obsługa klienta stoi na najwyższym możliwym poziomie. Dotyczy on zarówno drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych, niezależnie od materiału z jakiego zostały wykonane.

Pomimo, iż montaż drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych nie jest skomplikowany, jesteśmy świadomi, że ilość awarii w przypadku drzwi może być nieograniczona, od problemów z otwieraniem aż po wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne  powstałe podczas transportu lub w trakcie montażu drzwi do otworu w ścianie, które sprawiają nieestetyczne wrażenie lub przyczyniają się do zwiększenia przeciągu.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w każdym wypadku określić w czym dokładniej tkwi problem i błyskawicznie naprawić każdą szkodę czy to w przypadku drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych czy też drzwi antywłamaniowych.

 

Serwis drzwi - oferta

   W zakres usług serwisu drzwi wchodzą:

- Wymiana zamków, awaryjne otwieranie drzwi.

- Regulacja oraz konserwacja drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych.

- Wymiana oklein, paneli zewnętrznych lub wewnętrznych.

- Montaż zamków dodatkowych.

- Montaż i demontaż ościeżnic.

- Bieżące naprawy wszystkich rodzajów drzwi.

- Wymiana drzwi wraz z doradztwem technicznym.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

  •  
    FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
  •  
    Wycena: 731 957 944
  •  
    Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top