Sprawdź naszą ofertę: 

drzwi-drewniane

 

Od dawna drewno jest jednym z najczęściej wykorzystywanych surowców w przemyśle wykańczania wnętrz. Drewniane drzwi są niezwykle uniwersalne i sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i tych bardziej tradycyjnych. Co więcej drzwi drewniane nigdy nie wyszły z mody, dlatego będą inwestycją na wiele lat zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę ich długą trwałość pod warunkiem prawidłowej konserwacji.

drzwi-drewniane-wewnętrzne

Drzwi drewniane wewnętrzne

We współczesnych aranżacjach często wykorzystuje się klasyczne drzwi drewniane, których zaletą jest fakt, że współgrają z wieloma innymi materiałami jak szkło, kamień czy metal. Właściwości jakie posiadają drzwi drewniane sprawiają że sprawdzą się one zarówno jako drzwi wewnętrzne jak i drzwi zewnętrzne. Drewno można zastosować w miejscach narażonych na wilgoć. Solidne drewniane drzwi łazienkowe spełnią się idealnie w takiej roli, a wytrzymałe gatunki drewna wymagać będą niewielkiej konserwacji służąc Państwu przez lata. Drewniane drzwi kuchenne natomiast idealnie skomponują się ze szkłem lub kamieniem. Drewniane drzwi wewnętrzne przez właściwości materiału z jakiego zostały wykonane oraz elegancki wygląd doskonale sprawdzą się również w miejscach gdzie będą mocno eksploatowane, jak hotele, biura i wszelkiego rodzaju instytucje.

 

Drzwi drewniane zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne do domu są ponadczasowym klasykiem. Ważnym aspektem jakie posiadają drewniane drzwi zewnętrzne jest zastosowanie płytowej technologii produkcji. Eliminuje ona wiele problemów, które mogą mieć miejsce w tradycyjnych technologiach jak rozsychanie i rozklejanie. Drzwi drewniane charakteryzują się dużą wytrzymałością przy stosunkowo niewielkiej gęstości materiału. W parze z estetycznym i solidnym wyglądem idzie również szczelność oraz bardzo dobra izolacja cieplna i akustyczna dzięki czemu do wnętrza domu nie przenika hałas z zewnątrz a ciepło nie ucieka. Drewniane drzwi zewnętrzne w naszej ofercie produkowane są przez firmy DERPAL oraz ERKADO.

 

Drzwi drewniane zewnętrzne w naszej ofercie

 

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

  •  
    FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
  •  
    Wycena: 731 957 944
  •  
    Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top