Sprawdź naszą ofertę: 

drzwi zewnetrzne - oddzielny art

drzwi zewnetrzne - oddzielny art

drzwi zewnetrzne - oddzielny art 2

Rodzaje drzwi zewnętrznych

Tym, co najbardziej cieszy klienta, jest możliwość wyboru, właśnie dlatego w ofercie jest wiele projektów i tworzyw. Chcąc zadowolić klienta i zdobyć jego zaufanie, drzwi zostają stworzone z należytą starannością już od samych podstaw. Kończy się to solidnym produktem, który można dostać od ręki, jak i na zamówienie, wedle upodobań klienta.

Drzwi zewnętrzne w ofercie to przede wszystkim produkty drewniane, aluminiowe, jak i pcv. Taka różnorodność zapewnia elastyczne dopasowanie do stylu budynku.

Drewniane stanowią mocno popularną kategorię nie bez powodu. Ekologiczne, solidne a do tegowytrzymałe, będą idealnie spełniać swoją funkcję. Zwykle produkuje się je z drewna świerkowego, sosnowego, dębowego, a nawet mahoniowego. Cechują się dużą wytrzymałością, pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji oraz konserwacji. Drzwi aluminiowe stanowią doskonały wybór w przypadku biur, szkół czy przedsiębiorstw. Dzieje się tak, ze względu na wytrzymałość i energooszczędność. Warto zaznaczyć, że aluminium jest odporne na różne czynniki, przez co idealnie nadaje się do powyższych miejsc. Najniższą ceną z całej grupy mogą pochwalić się drzwi z pcv – są stabilne i odporne na uszkodzenia. Różni je jedynie słabszy parametr antywłamaniowy. Nadrabiają za to energooszczędnością na drodze dobrej jakości.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

  •  
    FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
  •  
    Wycena: 731 957 944
  •  
    Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top