Sprawdź naszą ofertę: 

 

Jest to najbardziej elastyczna forma przesłaniania okien. Plisy możemy zamontować na dowolnym kształcie okna, nawet na trapezach, trójkątach, półokręgach i okręgach. Nowatorski jest także system odsuwania plis, który daje nam możliwość otwierania od góry i od dołu. Bogata kolorystyka, a także grubość materiałów pozwoli się nam dopasować do Państwa potrzeb.

Plisy lepsze od żaluzji?

Plisy są często nazywane żaluzjami lub roletami plisowanymi, ze względu na podobny design do żaluzji. Plisy, w przeciwieństwie do żaluzji posiadają więcej możliwości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dowolnie operować natężeniem światła, a także jego rozproszeniem po pomieszczeniu. Tego typu osłony są najczęściej używane w nowoczesnych i stylowych domostwach, gdzie swoim wyglądem dopasowują się do salonów, kuchni, sypialni, a nawet łazienek. Oprócz tego warto wspomnieć, że plisy można zainstalować na dowolnym rodzaju okien, czy oknach skośnych, okrągłych, czy kwadratowych. Warto zauważyć, że plisy nie ograniczają ruchu skrzydła okiennego i pasują na każdy typ okien.

Wszechstronność plis - dwie plisy w jednym oknie?

Plisy jako nowoczesne osłony można używać dwojako, to znaczy, zamontować 2 plisy na jednym oknie, dając niepowtarzalne rozwiązanie w pomieszczeniu ceniącym sobie nowoczesność rozwiązań. Firma MALWIK kładzie duży nacisk na różnorodność, dlatego w swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów tkanin, a także mnogość rozwiązań kolorystycznych oraz zdobniczych. Tego typu produkt w pełni pozwoli nam na dostosowanie wnętrza pomieszczenia do naszych potrzeb. Jak wcześniej zauważono, plisy nie ograniczają ruchu skrzydła okiennego, ponieważ ściśle przylegają do struktury skrzydła okiennego, stąd plisy nie posiadają elementów wystających poza okno.

Korzystając z żaluzji plisowanych możemy zdecydować, która część okna odsłonimy, a którą zasłonimy.

Plisy - zalety

Przy plisach warto wspomnieć o kilku zaletach, m.in. o:

 • możliwość odsłonięcia okna od góry lub od dołu,
 • możliwość użycia dwóch, różnorodnych materiałów,
 • minimalizm osłony, to znaczy mała, zajmowana powierzchnia przy zwinięciu,
 • dostosowaniu się plisy do rodzaju okien,
 • łatwej i bezproblemowej konserwacji.

 

 

Plisy - Galeria

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

 •  
  FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
 •  
  Wycena: 731 957 944
 •  
  Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top