Sprawdź naszą ofertę: 

 

Rolety tekstylne oferowane przez firmę „Malwik” spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości, pewności działania i estetyki wykonania. Wielość systemów zastosowanych w produktach pozwala dostosować nasze rolety do każdego okna, zarówno drewnianego, jak i PCV. Szeroki wybór doskonałych materiałów pozwala na dopasowanie rolet do wystroju każdego pomieszczenia.

 

Rodzaje rolet materiałowych

Rolety wolnowiszące, bez prowadnic. Mogą być montowane bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych. Rolety MINI to najbardziej popularny system przesłon. Posiadamy bogaty wybór tkanin o różnym stopniu zaciemnienia oraz ow pełnej gamie kolorów i wzorów. Roleta ta jest wolnowisząca, montuje się ją do kwatery okiennej, co umożliwia swobodne otwieranie i zamykanie okna. Roleta taka nie posiada zabudowy (kasety i prowadnice).

Rolety w kasetach, z prowadnicami bocznymi. Rolety w systemie besta montowane są na kwaterze okiennej i posiadają system kasetowy. Dzięki niemu roleta trwale przylega do okna, co jest bardzo przydatne przy jego uchylaniu. Kolor kasety i prowadnic można dopasować do okna, a bogata gama materiałów sprawi, że nasze rolety będą pasować również do twojego wnętrza.

Plus to system rolet wolnowiszących, o dużych gabarytach, mocowany do ściany lub sufitu, przesłaniający światło całego otworu okiennego lub drzwiowego. Roleta PLUS to klasyczna forma przesłonienia okna. Wygląda bardzo dekoracyjnie, może przesłonić całe okno lub inną wybraną przez nas przestrzeń. Montujemy ją w zależności od upodobań we wnęce okiennej lub nad wnęką.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą osłon.

 

Galeria

 

 

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

  •  
    FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
  •  
    Wycena: 731 957 944
  •  
    Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top