Sprawdź naszą ofertę: 

Kontakt

MALWIK
Adres:
FHU MALWIK
Wycena: 731 957 944
Pomiar: 793 008 932
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

Łącza

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

 

Wysyłając do nas maila z zapytaniem, wypełniając newsletter lub rejestrując się na naszej stronie - Twoje dane są chronione i będą wykorzystane wyłącznie w celu realizacji ewentualnego zlecenia, które nam powierzysz. Więcej poniżej.

W ramach obowiązku informacyjnego wynikającego z nowej ustawy dotyczącej ochrony Danych Osobowych (RODO):

1. Kto jest Administratorem Państwa danych osobowych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest:
TUTAJ DANE FIRMY Z FAKTURY

2. W jakim celu przetwarzane są Państwa dane:
Państwa dane osobowe będą wykorzystane do celów związanych z wyceną, realizacją zamówienia, dostarczenia zamówienia, wystawienia faktury Vat.

3. Jak długo przetwarzamy Państwa dane.
Dane Osobowe przetwarzane są przez czas obowiązywania Państwa zgody. Zgodę na przetwarzanie Danych Osobowych, mogą Państwo wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób, w jaki została wyrażona lub za pośrednictwem przesłanego do nas e-maila.

4. Jakie posiadają Państwo uprawnienia w zakresie przetwarzanych danych.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.
Nasza firma dołożyła wszelkich starań w zakresie zabezpieczeń danych, dlatego też mogą być Państwo spokojni o ich prywatność.

5. Kategorie odnośnych danych
Przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe:
a) Imię i Nazwisko
b) Adres
c) E-mail
d) Numer tel. kontaktowy

6. Jak pozyskujemy Twoje dane?
Twoje dane pozyskujemy poprzez przekazanie ich w newsleterze, przesłanym mailu z formularza kontaktowego bądź poprzez rejestrację na naszej stronie, których dokonałeś w celu zapytania lub zakupu towarów/usług pochodzących z naszego konta/sklepu.

7. Informacja o odbiorcach Twoich danych osobowych.
Jeśli będzie to konieczne, będziemy przekazywać Twoje dane osobowe w celu wykonywania naszych usług. Będziemy przekazywać dane dwóm grupom:
osobom upoważnionym przez nas, naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki,
podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy to zadanie, np. firmom zajmującym się obsługą naszych systemów teleinformatycznych lub udostępniającym nam narzędzia teleinformatyczne, firmom kurierskim, operatorom płatności, firmom świadczącym na naszą rzecz usługi doradcze.

8. Okres przechowywania Twoich danych osobowych:
Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez czas obowiązywania umowy oraz po jej zakończeniu, jeśli istnieje ryzyko dochodzenia roszczeń́ w związku z jej wykonywaniem, ale co do zasady nie dłużej niż̇ przez okres 10 lat od dnia jej zakończenia.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

  •  
    FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
  •  
    Wycena: 731 957 944
  •  
    Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top