Sprawdź naszą ofertę: 

Drzwi rolety - Gorlice

Odpowiednie drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Są filarem bezpieczeństwa każdego domu, a jednocześnie jego zachwycającą ozdobą. Dobra firma jest w stanie dać klientowi produkt, który będzie odpowiednio dopasowany do jego wymagań pod każdym względem. Prócz wyboru w parametrach technicznych, czy też zdobieniach, istnieje możliwość zakupu drzwi od ręki lub w przypadku bardziej indywidualnych produktów – na zamówienie.

Tym, co zespaja wszystkie typy drzwi zewnętrznych, definitywnie jest ich profesjonalne wykonanie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu klient dostaje produkt dopasowany do potrzeb, tłumienia hałasu lub i utrzymaniu ciepła.

Królujące są tutaj drzwi wykonane z drewna, których wszystkie parametry są na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście, aby utrzymać taką ich formę przez lata warto dbać o odpowiednią konserwację. Z reguły wykorzystywane jest drewno sosnowe, świerkowe, mahoniowe i dębowe. Różnorodność ich odcieni stwarza ciekawe aranżacje budynku. Drzwi z pcv mają miano ekonomicznych, a przy tym znacznie tańszych. Jedynym co odróżnia je mocno od pozostałych, jest klasa antywłamaniowa. Poza tym są stabilne i mocne. Najlepiej dostosowane do budynków publicznych, takich jak szkoły czy biura – są drzwi aluminiowe. Lekka, zgrabna konstrukcja pozwala bezproblemowo je montować. Dobrym i znanym przykładem są drzwi o jednolitym wyglądzie (), przede wszystkim właśnie stosowane w przestrzeniach publicznych. Solidna forma gwarantuje odporność na czynniki zewnętrzne, a energooszczędność jest dobrym dodatkiem. Prócz tego poszczególne modele mogą być polepszone w danych atutach, na przykład drzwi z dodatkowym ociepleniem (), które będą ozdobą przyciągającą wzrok.

Drzwi wewnętrzne

Pozwalają na więcej fantazji – można modyfikować ich wymiary, strukturę, tworzywo oraz barwy. Taka różnorodność trafi do każdego klienta, a dzięki temu stworzy się produkt indywidualny i oryginalny. W ofercie można znaleźć drzwi drewniane – idealne do klasycznych przestrzeni, gdzie liczy się jakość oraz estetyka. Solidne, mocne i stabilne zapewniają konstrukcję, która jest też ekologiczna. Spotkać się można również z imitacją drewna – czyli płyty mdf lub hdf, z których tworzone są drzwi o tej samej nazwie. Posiadają podobne parametry, a jednocześnie są tańsze. Drzwi Magnolia (), z których zadowolonych jest wiele klientów mogą świetnie zobrazować jak sprawnie może zostać połączona dobra jakość z świetnym wyglądem. Warto zaznaczyć, że takie drzwi nie pękają – w porównaniu do drewnianych, które są na to narażone. Ostatnią ciekawą grupą są drzwi szklane, w których tafla szkła hartowanego czy też klejonego umieszczona jest w dopasowanych ramach aluminiowych lub drewnianych. Z racji tworzywa nie są w stanie osiągnąć tak wysokich parametrów, jak poprzednicy. Idealnie jednak nadadzą się do pomieszczeń nowoczesnych, minimalistycznych i rozświetlonych.

Oferty Rolet

Chcąc zadowolić klienta, warto postawić na połączenie jakości oraz wyglądu. Dlatego w szczególnej ofercie można znaleźć spory zakres solidnych produktów, które odpowiednio dopasowane stanowią element dekoracyjny wnętrza. Pośród nich można spotkać rolety materiałowe, zewnętrzne, dzień i noc, rzymskie jak i standardowe. A także żaluzje pionowe, plisy, i moskitiery tarasowe, drzwiowe lub okienne. Rolety zewnętrzne posiadają silnik elektryczny, dzięki któremu możliwe jest sterowanie zdalne, oszczędzające sporo czasu i sił. Dzień noc są idealne jeśli zależy klientowi na szczególnej regulacji ilości dostającego się światła do wnętrza. Podobnie doskonałą regulacją cieszą się rolety plisowane, w których można bardzo wygodnie ustawiać wysokość od dołu, do góry. Ciekawym i niezwykle ładnym rozwiązaniem są rolety rzymskie, zwykle materiałowe, aby zapewniać efekt subtelnego zaciemnienia. Dla letniego komfortu przeznaczone są moskitiery, przeważnie umieszczone w ramkach, które następnie montuje się bezinwazyjnie na framudze okna, bądź drzwi.

Szczególną dumą firmy jest to, że oferuje klientowi produkt pochodzący z ojczystego kraju. Co ważne, jest to produkt o materiałach najwyższej klasy. Wszystkie rolety, żaluzje, plisy i moskitiery spełniają standardy europejskie i są tworzone z myślą o potrzebach klienta. Dlatego każdy nawet najmniejszy detal wykonany jest z ogromną starannością. Ma to na celu odpowiednią relację znakomitej jakości do przystępnej ceny.

Dla dobrej firmy przede wszystkim liczy się zadowolenie klienta – a można je osiągnąć, oferując szeroki wybór w każdej możliwej kategorii. Dlatego osłony wewnętrzne realizowane są na wymiar, z zastosowaniem do dodatkowych ustaleń oraz według wybranych kolorów. To wszystko sprawia, że ukończony produkt jest oryginalny a przy tym niesamowicie solidny. Za pomocą sterowanych rolet, do pomieszczenia można wnieść przytulną atmosferę, bawiąc się ilością wpadającego światła. Co ważne, do każdego produktu dołączony jest montaż, serwis oraz gwarancja więc kompleksowość jest jednym z bardziej cenionych elementów.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

  •  
    FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
  •  
    Wycena: 731 957 944
  •  
    Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top