Sprawdź naszą ofertę: 

Zakup drzwi

Myśląc o zakupie drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych warto kierować się jakością oraz solidnością. Odpowiedni produkt spełnia wymogi ochrony antywłamaniowej, cechuje się wysoką termoizolacją oraz izolacją akustyczną. Jednocześnie estetyczny wygląd drzwi pozwala dopasować je do każdego styluarchitektonicznego.

Głównie rozróżniamy drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne. Wewnętrzne wykonywane są z drewna, szkła lub płyt imitujących drewno. Ta grupa tworzyw pozwala stworzyć drzwi minimalistyczne jak i znacznie bardziej wzorzyste.

Najbardziej ekologiczne w tej grupie są drzwi drewniane, z racji wykorzystania surowca naturalnego. Drewno gwarantuje solidną konstrukcje, która będzie służyć latami, jeśli zadba się o odpowiednią ich konserwacje. Drzwi szklane w porównaniu do poprzednika sprawiają, że przestrzeń w których są wykorzystane nabiera lekkości. Najczęściej można je spotkać w projektach nowoczesnych, gdzie większą uwagę zwraca się na dopracowanie detali. Tafla szkła umieszczana jest w aluminiowych lub drewnianych ramach specjalnie do nich przystosowanych. Drzwi mdf lub hdf, czyli imitacja drewna – są zdecydowanie tańsze i łatwiejsze w montażu. Twarda płyta, z której są zbudowane posiada zadowalającą jakość – nie ulega pęknięciom ani wypaczeniom, a to stanowi o jej przydatności na lata. Odpowiedni przykład stanowi model Magnolia (https://www.olx.pl/oferta/drzwi-wewnetrzne-pokojowe-magnolia- tanio-i-od-reki-CID628-IDvWwQ8.html#146699a1af), który swoim delikatnym wyglądem pasuje do stylowych wnętrz i dzięki temu zdobywa znaczną popularność.

Rodzaje Drzwi

Drzwi zewnętrzne, czy to drewniane, aluminiowe czy z pcv – każde z nich doskonale spełnią ogólną funkcję zabezpieczenia domu. W przypadku drzwi drewnianych, które zostały profesjonalnie wykonane otrzymujesz produkt najwyższej klasy. Ich podstawowym surowcem bywa drewno sosnowe, dębowe, mahoniowe lub świerkowe. Każde z nich ma świetną wytrzymałość a główna rzecz, która je różni to barwa oraz struktura.

Drzwi wykonane z pcv ucieszą każdego, komu zależy na niższej cenie, przy jednocześnie znakomitej jakości. Popularność tego typu zbudowana jest na ich ekonomiczności oraz zgrabnym wyglądzie. Mimo że są dosyć niepozorne, to jednak wytrzymałe i mocne, z wyjątkiem trochę słabszej ochrony antywłamaniowej. Aluminiowe za to cechują się odpornością na wiele czynników zewnętrznych, a to zdobywa ich zastosowanie w budynkach publicznych, szkołach i innych. Łatwość montażu, połączona z lekkością i solidnością dają ciekawy i wart swojej ceny produkt. Uniwersalny wygląd można znaleźć w polecanym modelu drzwi dodatkowo ocieplanych (https://www.olx.pl/oferta/drzwi-zewnetrzne- metalowe-ocieplanie-CID628-IDvWyrf.html#146699a1af) , będzie doskonale pasować do projektów gdzie ceni się przyjazny dla oka wygląd. Drugi polecany model wygląda znacznie bardziej surowo (https://www.olx.pl/oferta/drzwi-zewnetrzne-metalowe-ocieplanie-CID628 IDvWy6o.html#146699a1af), dzięki czemu często wykorzystywany jest w prostych konstrukcjach, gdzie minimalizm jest ceniony. Swoją prostotą nie uwłacza jednak w żadnym wypadku właściwościom technicznym, które nadal są znakomite.

Rodzaje rolet

Jeśli zależy Ci na odpowiednich osłonach wewnętrznych na okna, a szczególnie dopasowanych do własnych potrzeb, to warto zaznajomić się bogatą ofertą asortymentu. Znaleźć można rolety, od typu dzień noc, przez rzymskie, standard, aż do rolet materiałowych. Prócz nich figurują również żaluzje pionowe, plisy i moskitiery. Moskitiery zależnie od miejsca, w którym mają być, dzielą się na drzwiowe, okienne oraz tarasowe. Zapewniają doskonałą izolację od ingerencji insektów. Bezinwazyjny montowanie uchwytów pozwala założyć ramkę z moskitierą, a po sezonie bezproblemowo ją zdjąć. Jedną z ciekawszych opcji, która dodatkowo podnosi standardy bezpieczeństwa, są rolety zewnętrzne. Montowane wraz z silnikiem elektrycznym oraz krańcówkami. Dużym zainteresowaniem cieszą się plisy, które zapewniają dowolną modyfikację według części okna, którą mają zasłaniać. Dodatkowym atutem jest ich wytrzymałość oraz łatwość montażu. Każdy produkt można dopasować barwą wedle własnych upodobań. Częstym wyborem klientów w ostatnim czasie są rolety rzymskie, dzień noc jak i klasycznie standardowe.

Wszystkie produkty, od rolet każdego typu aż po moskitiery, to produkty polskie, wykonywane w całości przez producenta. Daje to zachwycający efekt finalny – produkt wysokiej klasy, z licznymi walorami estetycznymi i interesującą ceną. Spełnione standardy europejskie budzą podstawowe zaufanie, a liczny asortyment zadowoli najbardziej wybrednych klientów.

Nie bez powodu mówi się, że rolety są zwieńczeniem aranżacji całego wnętrza. Decydują one o tym, jaka atmosfera panuje w środku, a klimat można podkręcić za pomocą regulowania ilości światła. Tak fantastyczne zastosowanie idzie w parze ze znakomitą jakością. Każdy produkt wykonywany jest wedle życzenia klienta, pod dany wymiar oraz wcześniejsze wytyczne. Barwę także można dopasować do dowolnego wnętrza, jego wystroju czy nawet podłogi. Kompleksowy zestaw usług montażu oraz serwisu jest idealnym uzupełnieniem tak solidnej oferty.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

  •  
    FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
  •  
    Wycena: 731 957 944
  •  
    Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top