Sprawdź naszą ofertę: 

 

Drzwi zewnętrzne - które drzwi i do czego właściwie wybrać?

O solidności drzwi zewnętrznych decyduje kilka podstawowych parametrów. Jest to głównie termoizolacja, izolacja akustyczna i najważniejsza wytrzymałość dla odpowiedniej ochrony domu bądź mieszkania. Aby zagwarantować doskonałą jakość, firma już na etapie wczesnej produkcji dba o najmniejsze elementy. Dodatkowo fachowy montaż, serwis oraz ewentualne naprawy sprawiają, że drzwi stają się dobrą inwestycją na lata.

W ofercie drzwi zewnętrznych znajduje się kilka typów w zależności od wykorzystanego materiału. Do wyboru są drzwi zewnętrzne drewniane, z pcv czy też drzwi zewnętrzne aluminiowe.

Pierwsze z nich charakteryzują się zdecydowanie najlepszą klasą, a solidne wykonanie gwarantuje bezpieczeństwo i wysoki poziom pozostałych parametrów. Do produkcji zwykle stosowane jest drewno sosnowe, świerkowe, dębowe lub mahoniowe. Co ciekawe mają status jednej z najpopularniejszych opcji, jeśli klientowi zależy na solidności.

W przypadku drzwi zewnętrznych z pcv liczy się ich zdecydowanie górująca ekonomiczność. Schludny wygląd sprawia, że w połączeniu z niską ceną to dosyć częsty wybór klientów. Drzwi tego typu są dosyć mocne, lecz nie gwarantują tak dobrej ochrony antywłamaniowej, jak choćby drzwi drewniane.

drzwi aluminiowe - Nowy Sącz

Drzwi zewnętrzne aluminiowe i metalowe słyną z tego, że są odporne na liczne czynniki zewnętrzne. To powoduje, że znajdują zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, takich jak biura, szkoły czy też budynki firmowe. Wysoka energooszczędność idzie w parze z wytrzymałością, mimo że same drzwi są zaskakująco lekkie a przy tym łatwe w montażu.

Polecane i najczęściej kupowane drzwi zewnętrzne

Dodatkowe ulepszenia, jak choćby ocieplenie w drzwiach zewnętrznych (Drzwi zewnętrzne Bastion - w naszej ofercie dostępne od ręki) pozwoli zapewnić jeszcze lepsze parametry. Jednoczesny niepozorny wygląd sprawia, że drzwi wydają się dosyć delikatnym modelem. Doskonałymi wzorcami takiego produktu, który ma polepszone właściwości są właśnie powyższe drzwi, oraz następny model (Drzwi zewnętrzne LAK - w naszej ofercie dostępne od ręki) zasługujący na uznanie swoją prostotą a zarazem funkcjonalnością.

 

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne w porównaniu do zewnętrznych mogą być wykonywane z dużo większą kreatywnością. Prócz doskonałej jakości można tutaj poszaleć z ekstrawagancją. Do wyboru jest wiele materiałów – drewno, szkło, mdf i pcv. Każdy typ pozwala na dopasowanie drzwi do charakteru całego pomieszczenia, przez szeroką gamę barw oraz liczne wzory.

Drzwi wewnętrzne drewniane nazywane także ekologicznymi z racji zastosowanego materiału, są klejone warstwami. Taki sposób wykonania sprawia, że są droższe, lecz stanowią solidny wybór. Drzwi szklane zwykle możemy spotkać w nowoczesnych otoczeniach, gdzie liczy się elegancki design. Szkło, z którego są wykonane, umieszczane jest w specjalnych ramach aluminiowych lub drewnianych.

Drzwi z płyt imitujących drewno – czyli mdf lub hdf, stanowią tańszy odpowiednik drewnianych. Jednocześnie ich parametry nie są wcale gorsze – dzięki zastosowaniu twardej płyty mogą one służyć latami, bez ryzyka pęknięć lub uszczerbków. Jednym z kilku bardzo adekwatnych produktów, które pokazują cały urok tego tworzywa są drzwi wewnętrzne Magnolia - w naszej ofercie dostępne od ręki! Schludnie wyglądające, z dodatkową mleczną szybą będą urokliwą ozdobą stylowego pokoju.

 

Rolety, żaluzje, plisy, markizy, moskitiery i inne osłony okienne wewnętrzne

W ofercie można napotkać wiele rodzajów okiennych osłon wewnętrznych, takich jak rolety, żaluzje, plisy, markizy lub moskitiery. Pośród rolet rozróżniamy typ dzień i noc, które gwarantują automatyczne sterowanie dopasowane do własnych potrzeb. Dzięki nim możemy regulować ilość światła, które dostaje się za dnia do środka, lub decydować czy nocą mają zostać rozwinięte, aby zasłonić widok wnętrza. Istnieją też rolety zewnętrzne sterowane, które dzięki odpowiedniemu montażowi stanowią bardzo komfortowy wybór. Niezwykle popularne rolety rzymskie są idealnym typem dla wnętrz gdzie liczy się design oraz efekt zaciemnienia. Moskitiery zwykle dzielą się na drzwiowe, tarasowe oraz okienne. Dobrze zamontowane powinny zapobiegać dostawaniu się owadów do wnętrza oraz służyć cały sezon. Zwykle montowane w ramkach na specjalnych uchwytach. Plisy za to są niezwykle praktyczne jeśli domownikom zależy na modyfikowaniu wysokości, którą zasłaniają, oraz cenią sobie wytrzymałość produktu.

Szczególne zadowolenie sprawia klientom fakt, że firma dysponuje produktami wytwarzanymi we własnym kraju. Do dyspozycji klient dostaje produkt solidny, gdzie każdy element jest dopracowany, wytrzymały, aby sprawował swoją rolę latami oraz bardzo efektownie wyglądający. Wszystkie te zalety potwierdzone są licznymi standardami europejskimi, jak i opinią wcześniejszych klientów, którzy zaufali oraz się nie zawiedli. Dodatkiem decydującym, często jest bardzo atrakcyjna cena, która dodatkowo zachęca do skorzystania z usług.

Taka oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do biznesowych. Wszystkie produkty wykonywane są wedle wymagań klienta, pod wymiar oraz z zastosowaniem do wcześniejszych wytycznych. Bogata kolorystyka materiałów pozwala uzyskać projekt, który będzie pasował do każdego wnętrza. Ponadto, takie dodatki decydują o panującej atmosferze i klimacie we wnętrzu. Korzystanie z tak kompleksowych oraz konkretnych usług, pozwala zaoszczędzić dużo czasu, jak i środków.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

  •  
    FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
  •  
    Wycena: 731 957 944
  •  
    Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top