Sprawdź naszą ofertę: 

 

 

Drzwi zewnętrzne

Głównym celem drzwi zewnętrznych jest zapewnienie bezpieczeństwa pomieszczenia, dopierodrugorzędną sprawą jest ich wygląd. Istotne są również inne czynniki, takie jak termoizolacja czy izolacja akustyczna. Poszczególne rodzaje drzwi zewnętrznych umożliwiają w każdym typie znaleźć coś dla siebie.

Drzwi zewnętrzne pcv cieszą się popularnością głównie ze względu na to, że są ekonomiczne oraz bardzo cieszą oko. Energooszczędność daje w tym przypadku dobre parametry i kuszącą cenę. Jedynym mankamentem jest klasa antywłamaniowa, jednak pozostałe cechy, takie jak stabilność sprawiają, że warto zastanowić się nad tym typem drzwi.

Drzwi drewniane są klasycznym wyborem, który idealnie nada się do eleganckich budynków. Zwykle wykonywane z drewna świerkowego, sosnowego, dębowego oraz mahoniowego. Dzięki odpowiedniej konserwacji można zapobiec ich uszkodzeniom, a to stwarza produkt, który jest inwestycją na długie lata. Charakterystyczne dla drewna jest to, że zapewniają bardzo dobrą termoizolację.

Drzwi aluminiowe

W budynkach użyteczności publicznej najczęściej stosuje się drzwi aluminiowe – ich lekka konstrukcja i łatwość montażu dają produkt idealny do masowego wykorzystania. Wielu klientów zdecydowanie było zadowolonych z prostego modelu (https://www.olx.pl/oferta/drzwi-zewnetrzne-metalowe-ocieplanie-
CID628-IDvWy6o.html#146699a1af), który świetnie komponował się z jakimkolwiek charakterem budynku. Co ważniejsze drzwi mają zadowalające klasy energooszczędne i wytrzymałościowe, co jest dużym atutem w przypadku działania czynników zewnętrznych – na które są odporne. Cieszącą się popularnością mogą się pochwalić drzwi bardziej uniwersalne, z dodatkowym ociepleniem (https://www.olx.pl/oferta/drzwi-zewnetrzne-metalowe-ocieplanie-CID628-IDvWyrf.html#146699a1af), które wyglądają jak połączenie eleganckiego stylu z wysoką funkcjonalnością.

Drzwi wewnętrzne prócz funkcji użytkowych są bardzo ważnym elementem aranżacji pomieszczenia. Duża dowolność wzorów, struktur czy nawet rozmiarów pozwala na ogromną kreatywność klienta. Wykorzystane surowce do produkcji stwarzają produkt o doskonałej jakości, z niebanalnym designem i wzornictwem.

Drewniane drzwi zwykle są klejone warstwami, a to buduje znakomite właściwości techniczne i ekologiczne. Odwrotnie do drewnianych, które są dosyć ciężkim punktem estetycznym, drzwi szklane
wpuszczają do pomieszczeń dużo więcej światła. Taki zabieg ceni się szczególnie w nowoczesnych otoczeniach, jednak decydując się na szkło, trzeba liczyć się z tym, że nie osiąga ono tak świetnych parametrów jak drewno czy mdf. Co do mdf – jest to twarda płyta, z której tworzy się drzwi imitujące drewniane. Odpowiednio wykonane nie są narażone na ryzyko uszkodzeń, wypaczeń ani pęknięć. Przy czym w tym ostatnim przewyższają drewnianą odmianę. Co ważniejsze – cena mdf lub hdf jest znacznie niższa niż pozostałych rodzajów. Polecanym modelem z tej kategorii są drzwi Magnolia (https://www.olx.pl/oferta/drzwi-wewnetrzne-pokojowe-magnolia-tanio-i-od-reki-CID628- IDvWwQ8.html#146699a1af), których zgrabne wykonanie pokazuje, że stanowią dobrą propozycję do pomieszczeń w podobnym klimacie.

Rolety

Szeroki wybór osłon wewnętrznych okiennych widać w grupie dostępnych produktów. W ofercie można znaleźć rolety materiałowe, rolety sterowane dzień i noc, plisy, żaluzje pionowe czy też moskitiery do drzwi, okien lub tarasów. Ciekawym uzupełnieniem są rolety zewnętrzne, które prócz dobrego wyglądu stanowią także element bezpieczeństwa domu. Same rolety sterowane są za pomocą silnika elektrycznego oraz pilota zdalnego. Rolety plisowane są szczególnie cenione za swoją mobilność, ponieważ pozwalają zasłonić okno na dowolnej wysokości, tylko z dołu, pośrodku lub tylko górną część. Dodatkowo możliwy jest ich montaż na każdym typie okien, choćby na dachowych. Komfortowe jest też czyszczenie, a co ważniejsze są odporne na blaknięcie oraz większość usterek. Jeśli celem jest ochrona przed insektami warto zainwestować w moskitiery – porządnie zamontowane, w ramkach na bezinwazyjnych uchwytach. zapewnią bezpieczeństwo na cały sezon. Spośród rolety w ostatnim czasie największą popularnością cieszą się typu dzień i noc, rzymskie oraz standardowe.

Dzięki produkcji w naszym kraju klient dostaje produkt o najwyższej jakości. Elementy, z których są wykonane osłony, spełniają wymagane europejskie standardy, co ma na celu zadbanie o zadowolenie klienta. Doskonałe wykończenie każdej sztuki jest głównym celem dla firmy, a troska o najmniejsze elementy jest tego podstawą. Klient prócz niesamowitej jakości dostaje produkt doskonały cenowo oraz dobrze i łatwo dostępny, co może być realną konkurencją dla innych ofert.

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym – produkty te są dla Ciebie. Wszystkie wykonywane wedle wytycznych indywidualnych, dostosowane pod żądany wymiar. Szeroka gama kolorów pozwala dopasować osłony do nawet najbardziej wymagającego wnętrza. Warto pamiętać jak istotne to jest, ponieważ tak niepozorny element często stanowi zwieńczenie pomieszczenia. Dzięki idealnym roletom, żaluzjom i pozostałym produktom – można stworzyć niepowtarzalny klimat w przestrzeni. Podsumowując, odpowiednia oferta pozwoli zaoszczędzić sporo cierpliwości i czasu, a co najważniejsze da produkt doskonały.

 

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na każdą kieszeń! Z MALWIK urządzisz swój dom tak jak chcesz. Doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis - kompleksowość.

Kontakt

  •  
    FHU MALWIK, 33-386 Podegrodzie, Brzezna 531
  •  
    Wycena: 731 957 944
  •  
    Pomiar: 793 008 932

Mapa dojazdu

Top